Profesjonalne kuracje złuszcząjaco nawilżające manicure i pedicure CND PRO SKINCARE 0
PRO SKIN CARE

CND™ Pro Skincare to nowy codzienny program pielęgnacyjny niezbędny dla klientów Twojego salonu.

Wreszcie poważna pielęgnacja skóry dłoni i stóp od CND™.

Pro Skincare skupia się na potrzebach skóry dłoni, ramion, stóp i nóg.

Oto tylko niektóre z funkcji Pro Skincare:

  • Zawierają kompleks prebiotyków naturalnego pochodzenia
  • Są wegańskie i mają ekologiczne opakowanie (które będzie fantastycznie wyglądać w Twojej przestrzeni).
  • Zapewnij luksusowe rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć.

 

PRO SKINCARE to system opracowany przy użyciu unikalnej formuły prebiotycznej do złuszczania, nawilżania i nawilżania skóry podczas profesjonalnych usług. Zapewnia skórze odżywienie, którego potrzebuje, aby podtrzymać świetlisty blask, jednocześnie zmiękczając i kojąc.

Zalecana jest codzienna pielęgnacja, aby pomóc zachować efekty i czerpać korzyści z kompleksu prebiotyków pomiędzy zabiegami w salonie. Jesteśmy podekscytowani odkryciem korzyści płynących z unikalnego kompleksu prebiotyków w Pro Skincare.

 

Z OKAZJI WPROWADZENIA NOWEJ LINI KOSMETYKÓW PRZYGOTOWALIŚMY ZESTAWY SPECJALNE:

 

ZESTAW ZŁUSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY DO SPA MANICURE RĄK

 

 

ZŁUSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY ZESTAW DO SPA PEDICURE

 

KOMPLETY ZESTAW ZŁUSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY

DO SPA MANICURE IPEDICURE

 

Większość z nas zna już koncepcję prebiotyków i ich znaczenie dla utrzymania zdrowia naszych jelit… ale czy wiesz, że można je również stosować miejscowo, aby poprawić ogólny stan naszej skóry?

Kompleks prebiotyków w Pro Skincare to w rzeczywistości połączenie CUKRÓW, które ŻYWIĄ dobre bakterie skóry. Należą do nich oligosacharyd alfa-glukanu i beta-glukan. Przy regularnym stosowaniu cukry te pomagają budować barierę ochronną skóry.

Podobnie jak bujny ogród, mikrobiom naszej skóry wymaga regularnej uwagi i „karmienia”, aby był silny i zdrowy. Kto by pomyślał, że cukry NAPRAWDĘ mogą być dla ciebie dobre?!

Czy karmiłeś dzisiaj swoją skórę?· Czy odżywiłeś dzisiaj swoją skórę? To bardzo ważne, aby karmić swoją skórę dzisiaj i każdego dnia. Za każdym razem spróbuj wyobrazić sobie budowanie i wzmacnianie bujnego mikrobiomu, aby zapewnić zdrowe środowisko dla tego luksusowego odczucia, którego wszyscy pragniemy i potrzebujemy na naszych rękach, a zwłaszcza na naszych stopach.

Mikrobiom skóry jest strażnikiem naszej skóry, chroniąc przed niszczącymi patogenami w taki sam sposób, w jaki nasz eponychium jest strażnikiem naturalnego paznokcia. Karmienie mikrobiomu preparatami Pro Skincare, stymuluje dobre bakterie, a im więcej dobrych, a mniej złych sprawia, że MIKROBIOM Twojej skóry jest zrównoważony, optymalny i zdrowy! 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl