Program partnerski Xbeauty 0

Szanowni Państwo!

Państwa zaufanie i zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego stworzyliśmy Program Partnerski X Beauty Group, który obowiązuje od dnia 24 sierpnia 2020 do odwołania. W ramach programu masz możliwość dołączyć do 1 z trzech grup klientów, którzy otrzymają zniżkę przy dokonywaniu zakupów. Oferta programu jest skierowana tylko do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Warunkiem dołączenia do programu na poziomie BUSINESS I PREMIUM jest zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika. W ramach naszego Programu partnerskiego wyróżniamy 3 grupy klientów.

 PROGRAM PARTNERSKI MOŻNA POBRAĆ W FORMACIE PDF NA DOLE STRONY.

Grupa Standard

Warunkiem dołączenia do grupy oprócz posiadania statusu profesjonalisty (nr NIP firmy), jest dokonanie pierwszych zakupów na kwotę 500 zł brutto, następnie raz w miesiącu kalendarzowym na kwotę 500 zł. W grupie Standard będziecie Państwo mieli możliwość uczestniczenia w ofertach specjalnych oraz promocjach a także wyjątkową okazję do zakupienia produktów serwisowych do codziennej pracy w salonie z 5% zniżką.

Grupa Business

Warunkiem dołączenia do grupy oprócz posiadania statusu profesjonalisty (nr NIP firmy), oraz pozytywnego ukończenia szkolenia Certified Shellac PRO jest dokonanie pierwszych zakupów na kwotę 800 zł brutto, następnie raz w miesiącu kalendarzowym na kwotę 800 zł. Dla członków Grupy Biznes zapewniamy 5% stałą zniżkę od cen standardowych naszych produktów, oraz czasowe pogłębienie rabatu na wybrane produkty. W tej kategorii dostaniesz także aż 10% zniżki na produkty serwisowe do Twojego salonu (tabela)!

Dodatkowe korzyści: przedsprzedaż nowych produktów i kolekcji, 20% zniżka na płatne szkolenia.

  

Grupa Premium

Warunkiem dołączenia do grupy oprócz posiadania statusu profesjonalisty (nr NIP firmy), oraz pozytywnego ukończenia szkolenia Certified Shellac PRO jest dokonanie pierwszych zakupów na kwotę 1500 zł brutto, następnie raz w miesiącu kalendarzowym na kwotę 1500 zł. Dla członków Grupy Biznes zapewniamy 10% stałą zniżkę od cen standardowych naszych produktów, oraz czasowe pogłębienie rabatu na wybrane produkty. Dodatkowo aż 15% zniżki na produkty serwisowe do Twojego salonu (tabela)!

Dodatkowe korzyści: przedsprzedaż nowych produktów i kolekcji, dostęp do darmowych szkoleń, 20% zniżka na materiały reklamowe i płatne szkolenia. Ponadto na specjalne życzenie, przygotujemy kreatywne grafiki do dekoracji Twojego gabinetu. Dostarczymy także katalogi i ulotki. Wszelkie szczegóły znajdują się w tabeli poniżej.

  

  POBIERZ PROGRAM PARTNERSKI :

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl