Program partnerski Xbeauty 0
Program partnerski Xbeauty

Szanowni Państwo!

Państwa zaufanie i zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego stworzyliśmy Program Partnerski X Beauty Group, który obowiązuje od dnia 01.01.2023 do odwołania.

W ramach programu masz możliwość dołączyć do 1 z trzech grup klientów, którzy otrzymają zniżkę przy dokonywaniu zakupów:

  • Grupa Standard
  • Grupa Business
  • Grupa Premium

Oferta programu jest skierowana tylko do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych: 

Grupa Standard

Warunkiem dołączenia do grupy oprócz posiadania statusu profesjonalisty (nr NIP firmy), jest dokonanie pierwszych zakupów na kwotę 300 zł brutto. W grupie Standard będziecie Państwo mieli możliwość uczestniczenia w ofertach specjalnych oraz promocjach a także wyjątkową okazję do zakupienia produktów serwisowych do codziennej pracy w salonie z 5% zniżką.

 

Grupa Business

Warunkiem dołączenia do grupy oprócz posiadania statusu profesjonalisty (nr NIP firmy), oraz pozytywnego ukończenia szkolenia Certified Shellac PRO jest dokonanie pierwszych zakupów na kwotę 600 zł brutto. Dla członków Grupy Biznes zapewniamy 5% stałą zniżkę od cen standardowych naszych produktów, oraz czasowe pogłębienie rabatu na wybrane produkty. W tej kategorii dostaniesz także aż 10% zniżki na produkty serwisowe do Twojego salonu (tabela)!

Dodatkowe korzyści: przedsprzedaż nowych produktów i kolekcji, 20% zniżka na płatne szkolenia

 

Grupa Premium

Warunkiem dołączenia do grupy oprócz posiadania statusu profesjonalisty (nr NIP firmy), oraz pozytywnego ukończenia szkolenia Certified Shellac PRO jest dokonanie pierwszych zakupów na kwotę 900 zł brutto. Dla członków Grupy Biznes zapewniamy 10% stałą zniżkę od cen standardowych naszych produktów, oraz czasowe pogłębienie rabatu na wybrane produkty. Dodatkowo aż 15% zniżki na produkty serwisowe do Twojego salonu (tabela)!

Dodatkowe korzyści: przedsprzedaż nowych produktów i kolekcji, dostęp do darmowych szkoleń, 20% zniżka na materiały reklamowe i płatne szkolenia. Wszelkie szczegóły znajdują się w tabeli poniżej.

  

 

Wszelkie szczegóły znajdują się w tabeli poniżej.

    

 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl