COVID-19 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W SALONIE 0
COVID-19 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W SALONIE

Droga stylistko, drogi stylisto,

w CND dbamy nie tylko o Ciebie, ale także o Twoich klientów, współpracowników i Twój biznes.

Higiena w miejscu pracy ZAWSZE była priorytetem w CND, od momentu powstania firmy w 1979 roku. Obecnie jesteśmy jeszcze bardziej zaangażowani w tę kwestię.

Higiena salonu kosmetycznego wymaga starannej uwagi i praktyki. Zbiór zaleceń postępowania w tym zakresie nazwaliśmy protokołem UNIWERSALNYCH ZASAD I HIGIENY. Instrukcje te dotyczą wszystkich profesjonalistów w dziedzinie stylizacji paznokci. Prosimy, abyście zawsze stosowali się do nich, zarówno dla dobra Twojego salonu, jak i bezpieczeństwa pracowników i klientów. Aby Twój salon działał bezpiecznie i skutecznie podczas i po COVID-19, zapoznaj się ze wskazówkami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz tu zasady i wytyczne, które pomogą Ci zapewnić najlepszą jakość i najbezpieczniejszą obsługę. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci uczynić Twój salon bezpiecznym i przygotowanym na każdą sytuację!

Życzymy sukcesów, Jan Arnold (Założycielka CND)

 

Jeśli jesteś uczestnikiem programu partnerskiego Standard, Business lub Premium, otrzymasz od nas w prezencie maseczkę ochronną CND. Jeśli jeszcze nie uczestniczysz w programie partnerskim a jesteś właścicielem/-ką salonu to do każdych zakupów  w naszym sklepie www.xbeautygroup.pl otrzymasz maseczkę CND w prezencie.  Pamiętaj aby dokonując zakupów podać dane salonu oraz nr NIP.

Kliknij na link i poznaj program CNDxtraSAFE i zobacz jak zatroszczyć się o siebie i swoich klientów

https://opening.xbeautygroup.pl

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl