Szablony do żeli budujących i akrylu Future Form 0
Future form

Przygotuj się na swoją grę z paznokciami dzięki nowemu CND ™ Future Form, najnowocześniejszej formie do modelowania paznokci zaprojektowanej przez i dla profesjonalistów.

Zespół ekspertów CND ™ opracował unikalny projekt, aby lepiej zaspokoić potrzeby dzisiejszych specjalistów od paznokci. W branży odradza się ulepszanie paznokci, a rzeźbienie dodatkowej długości jest jednym z najszybszych i najbardziej precyzyjnych sposobów osiągnięcia celów klienta w zakresie poprawy ich wyglądu.

Jednak dla wielu profesjonalistów zajmujących się paznokciami rzeźbienie i nauka rzeźbienia przy pomocy formy wydaje się zajmować dużo czasu i ćwiczeń.

Teraz, dzięki CND ™ Future Form, nauka rzeźbienia i uzyskiwania gładkich, pięknych paznokci nigdy nie była łatwiejsza!

Dzięki intuicyjnemu projektowi i zmodernizowanemu materiałowi, CND ™ Future Form jest łatwa do zastosowania dla specjalistek od mani na wszystkich poziomach zaawansowania. Wytrzymały materiał przypominający folię aluminiowa tworzy elastyczną formę, a siatka i wytyczne pomagają zapewnić indywidualne dopasowanie.

Stworzony w celu optymalizacji wykorzystania CND ™ PLEXIGEL, CND ™ Future Form jest również kompatybilna z systemem żelowym CND ™ BRISA ™ i systemem CND ™ Retention + ™ płyn i puder ("alkryl"). Wybrany materiał form CND ™ Future Form, różni się od wszystkich innych na rynku - łatwy do formowania jak folia aluminiowa aluminium ale dodatkowo wbudowaną w łatwą do dostosowania hybrydę papier-winyl. Tymczasem mocny klej pomaga utrzymać formę idealnie na miejscu, tworząc solidną platformę do rzeźbienia dla wszystkich produktów uszlachetniających ”- mówi Robinson. „Zapraszanie nowych użytkowników do rzeźbienia jest wystarczająco intuicyjne, a jednocześnie precyzyjne artystycznie nawet dla najbardziej doświadczonych profesjonalistów z branży”.

Cechy i zalety:

  • Opakowanie zawiera aż 200 szt.
  • Solidny i dający się formować odpowiednio gruby materiał
  • Mocny klej które odpowiednio zabezpiecza stabilność formy
  • Łatwy w obsłudze i intuicyjny projekt odpowiedni dla profesjonalistów od paznokci na każdym poziomie zaawansowania
  • Siatka i wytyczne dotyczące dostosowywania dopasowania
  • Wzmocnione zakładki samoprzylepne Wyprodukowano w USA z materiałów amerykańskich
  • Kompatybilny z CND ™ PLEXIGEL, BRISA ™ Gel System i CND ™ Retention + ™ Liquid & Powder System
  • Cena w przeliczeniu na 1 paznokieć to zaledwie 1,14 zł ( za całość 229)
  • Zaprojektowana przez profesjonalistów znających codzienne problemy manikiurzystek

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl