Gareth Pugh 0
Gareth Pugh

Kolekcja Reconstruction celebruje fuzję mody, muzyki i filmu. Po raz pierwszy kolekcja Garetha zostanie zaprezentowana jako „wizualny album koncepcyjny”: 13 występów inspirowanych 13 kultowymi piosenkami i oczywiście osobna dekoracja paznokci dla każdego występu. Te ozdoby zostały starannie wybrane przez Lauren Michelle Pires przy użyciu produktów CND.

Kolekcja Reconstruction została sfotografowana na 13 zdjęciach i 13 wybuchowych filmach modowych autorstwa Nicka Knighta, światowej sławy fotografa mody. „Kiedy robimy sesję lub prezentację, każdy najmniejszy szczegół jest dla nas ważny. Od dłuższego czasu współpracuję z marką CND i ich zdobienia paznokci wzniosły się już na wyższy poziom. Zwracają szczególną uwagę na szczegóły! Lubię, gdy rzeczy są bardzo wyjątkowe, a styliści CND podchodzą do swojej pracy bardzo subtelnie i profesjonalnie.” - Gareth Pugh, projektant

 

 

 

 

 

Czołowa manikiurzystka Lauren Michelle Pires stworzyła jedenaście kluczowych ozdób do paznokci w połączeniu z kolorami CND i własną kreatywnością. W ten sposób podkreśliła szczegóły kolekcji SS21. „Wybrałam partnerstwo CND, ponieważ ich gama kolorów jest bardzo szeroka, idealna do nakładania warstw w celu tworzenia niestandardowych kolorów. Przygotowując się na dzisiejszy dzień, Gareth przekazał tekstury i tkaniny obecne w kolekcji, a także wszystko inne, co zainspirowało go do zaprojektowania kolekcji. Na tym oparłam moje zdobienia paznokci.” -Lauren Michelle Pires, starsza manikiurzystka

Więcej ozdób do paznokci już wkrótce, ale na razie pokażemy Ci jedną!

WEATHERED VERDIGRIS, ta ozdoba do paznokci CND przypisano do sukienki THE SHARD i jest inspirowana widokiem rzeźby plenerowej, jej powierzchni.

Oto jak to zrobić:

  1. Nałóż cienką warstwę CND Shellac Wear Extender Base Coat i nałóż.
  2. Nałóż dwie cienkie warstwy CND Shellac Magical Topiary, utwardź obie warstwy.
  3. Upuść trochę CND Shellac Cap & Gown Green i Mystic Slate Grey na paletkę, aby ułatwić sobie z nimi pracę.
  4. Wytnij małą kosteczkę z czystej gąbki (nawet kuchennej) i najpierw nałóż losowo lakier CND Shellac Mystic Slate Grey. Nie utwardzaj!
  5. Za pomocą innego kawałka gąbki powtórz ten krok z zielonym lakierem hybrydowym CND Shellac Cap & Gown w miejscach, w których wcześniej pracowałeś z szarym kolorem. To subtelnie połączy odcienie CND Shellac.
  6. Utwardź paznokcie.
  7. Nałóż swój ulubiony CND Shellac Top Coat, utwardź i gotowe!

 

 

Kierownictwo kreatywne: Gareth Pugh i Carson McColl

Zdjęcia: Nick Knight

Obróbka cyfrowa: Jon Emmony

Makijaż: Ana Takahashi dla MAC Pro

Włosy: Isaac Poleon dla L’Oréal Professionel

Paznokcie: Lauren Michelle Pires dla CND ™

Komunikacja i programowanie talentów: Raven Modele Muzycy Rina Sawayama i IAMDDB;

Artysta i aktywista Sakeema Crook;

główny tancerz Royal Ballet Matthew Ball;

artystka i performerka Jenny Bastet;

Tancerze Travis Clausen-Knight i James Pett;

modelka i muza Maggie Maurer;

Wykonawcy i ikony życia nocnego Finn Love i Georgie Bee;

modelka Jade o’Belle;

I wreszcie zaciekle wokalna modelka chwili, Georgia Moot.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl