TECHNIKA CND™ P.E.P - SEKRET PERFEKCYJNEGO MANICURE 0
TECHNIKA CND™ P.E.P - SEKRET PERFEKCYJNEGO MANICURE

CND™ to połączenie dwóch istotnych aspektów: nauki oraz technologii, a marce od 30 lat przyświeca jedna idea – dbałość o zdrowie i piękno naturalnych paznokci. Z tą właśnie myślą powstała autorska technika nazwana P.E.P, która jest metodą systematycznego przygotowania naturalnego paznokcia do dalszej aplikacji lakierów hybrydowych CND™ SHELLAC™ Gel Polish i tradycyjnych CND™ VINYLUX™.

Metoda ta, to nic innego jak nieinwazyjny, zdrowy i bezpieczny sposób na wykonanie manicure przed przystąpieniem do kolejnych kroków w stylizacji paznokci, która może też służyć, jako samodzielna salonowa usługa opracowania skórek i naturalnej płytki paznokcia.

Metoda P.E.P składa się z dwóch elementów: „P” oznacza: perform a manicure, czyli z angielskiego: „wykonaj manicure” oraz „E.P” – eliminate surface contaminants and purify nail plate layers, co oznacza: „wyeliminuj zanieczyszczenia powierzchniowe i oczyść naturalną płytkę paznokcia”

 

Jakie produkty i akcesoria będą Ci potrzebne?

WYMAGANE PRODUKTY CND™:

 • Środek do dezynfekcji rąk COOLBLUE™
 • OFFLY FAST™ - nawilżający zmywacz do paznokci
 • CuticleAway™ - płyn do usuwania skórek
 • SCRUBFRESH™ - dehydrator, preparat do odtłuszczania płytki paznokcia
 • Pilniki i polerki CND™


WYMAGANE AKCESORIA/WYPOSAŻENIE:

 • Ręczniki do rąk
 • Mydło do rąk
 • Waciki bezpyłowe
 • Pusher do odsuwania skórek
 • Cążki do manicure
 • Obcinaczka do paznokci
 • Stalowe kopytko/sonda do usuwania martwych komórek nabłonka z powierzchni paznokcia

 

Krok 1:

Wykonanie manicure

 1. Poproś klienta/tkę o umycie rąk mydłem i bieżącą wodą przez 20-30 sekund i ich osuszenie ręcznikiem.
 2. Wetrzyj płyn COOLBLUE™ Hand Cleanser w dłonie klienta, tym samym je dezynfekując.
 3. Jeśli to konieczne, usuń istniejący kolor z naturalnego paznokcia (w przypadku lakierów CND Vinylux), używając do tego bezpyłowego wacika nasączonego zmywaczem na bazie acetonu (np. CND OFFLY FAST™ Moisturizing Remover*), a w przypadku lakieru hybrydowego CND Shellac - metody nakładkowej. Jeśli klient/ka posiada na swoich paznokciach produkty innych marek - należy je zmyć według zaleceń producenta. 
  *Zmywacze na bazie acetonu takie jak ten, to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na usunięcie koloru z paznokci. Zmywacze, które nie zawierają acetonu, wolnej rozpuszczają warstwę lakieru, rozmazując ją po skórkach, tym samym narażając je na wnikanie preparatu i przesuszenie.
 4. Jeśli to konieczne, skróć paznokcie obcinaczką do paznokci.
 5. Nadaj kształt wolnemu brzegowi każdego paznokcia wykorzystując do tego drobny pilnik o gradacji 240 (np. Kanga™ lub Koala Buffer™).
 6. Delikatnie przesuwaj odpychacz do skórek wzdłuż płytki paznokcia w kierunku wału proksymalnego (lub w kierunku obszaru skórek) i wzdłuż fałdu bocznego (na boki paznokcia), aby unieść i poluzować skórki (martwą tkankę) z płytki paznokcia. Dla osób, które mają problem z nadmierną nadbudową skórek, należy zastosować niewielką ilość płynu CND ™ CuticleAway ™ nakładając go równomiernie wokół skórki każdego paznokcia, a następnie należy umyć ręce wodą z mydłem, aby usunąć resztki skórek i preparatu z powierzchni paznokcia.
 7. Delikatnie poprowadź kopytko lub sondę wzdłuż płytki paznokcia, aby usunąć martwe komórki nabłonka.
 8. W razie potrzeby użyj cążek do manicure, aby ostrożnie usunąć luźne kawałki skóry i inne pozostałości.

1.   2. 

 

     3.   4.   5. 

 

 

Krok 2:

Ma na celu dokładne oczyszczenie płytki paznokcia i przygotowanie jej pod stylizację.

 1. Dokładnie oczyść i tymczasowo odwodnij warstwy płytki paznokcia za pomocą wacika bezpyłowego nasączonego preparatem CND SCRUBFRESH™. Lekko odepchnij skórę do tyłu i dokładnie wyczyść paznokieć tak, jak przy usuwaniu czerwonego lakieru do paznokci.

  6.  7. 

 

I gotowe! Teraz paznokcie Twojego klienta lub klientki są gotowe na perfekcyjną aplikację lakieru hybrydowego Shellac lub Vinylux!

 


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl