Poznaj LASHUS - rewolucyjny system stylizacji rzęs i brwi! 0
Poznaj LASHUS - rewolucyjny system stylizacji rzęs i brwi!

Wejdź do świata pięknych brwi i rzęs z LASHUS! 

Twoje, całkiem NOWE, 2-etapowe rozwiązanie do liftingu rzęs jest tutaj! W ciągu ostatniego roku zespół LASHUS miał misję, której celem było dostarczenie Wam jak najlepszych możliwości w zakresie stylizacji rzęs i brwi! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się rezultatem...

 

Produkty LASHUS zostały wzbogacone o nowy, ulepszony system, który:

  • W zaledwie 2 krokach unosi rzęsy,
  • Ma wspaniałą formułę, która może być teraz używana również do laminowania brwi,
  • Zawiera 5 NOWYCH, intensywnych odcieni tintów zarówno dla rzęs, jak i brwi,
  • Jest delikatny dla włosków, nie spowoduje ich uszkodzenia, ani nadmiernego wzrostu po zabiegu,
  • Jest idealny dla wrażliwych oczu,
  • Jest bardzo wydajny!

 

A więc co się zmieniło?

Lotiony LASHUS Lift & Fix można teraz stosować na rzęsy i brwi, aby uzyskać delikatne i długotrwałe rezultaty. Lift & Fix działa poprzez uniesienie, tworząc wrażenie dłuższych, grubszych i bardziej widocznych rzęs. A w przypadku brwi- zapewnia włoskom większą elastyczność, dzięki czemu można z łatwością nadać im pożądany kształt.

System został również zredukowany z 3 do 2 kroków dzięki wprowadzeniu FixMix.

 

Czym jest nowy system FixMix?

FixMix jest wynikiem połączenia lotionu utrwalającego w proporcji 2:1 z tintem koloryzującym LASHUS, który tworzy piękny, intensywny kolor, jednocześnie umożliwiając nadanie rzęsom nowego kształtu.

Metoda FixMix to skuteczny i wydajny sposób wykonywania zabiegów liftingu rzęs — skraca czas wizyty nawet o 10 minut!

System FixMix jest przeznaczony wyłącznie do liftingu rzęs.

 

5 NOWYCH odcieni tintów

Wraz z wprowadzeniem 5 NOWYCH, super intensywnych tintów do rzęs i brwi, stylistki mają teraz możliwość wykonywania zarówno liftingu rzęs, jak i laminacji, z użyciem tej samej marki, w ramach tej samej usługi.

Nowy FixFilm do laminowania brwi

Do portfolio produktów LASHUS wprowadziliśmy również nowy FixFilm. Zaprojektowany wyłącznie do stosowania podczas zabiegów laminowania brwi, aby zoptymalizować czas działania Lift Lotion i po to, aby utrzymać brwi na miejscu, podczas gdy produkt działa.

Dodatkowo NOWY Aktywator do tintu w kremie

Wprowadziliśmy również nowy Aktywator do tintu w kremie do stosowania z naszymi tintami podczas laminowania brwi lub samodzielnego zabiegu koloryzacji. Kremowa konsystencja sprawia, że pozostaje on na miejscu podczas zabiegu i nie wysusza włosów.

Powitaj także PIĘĆ nowych zestawów LASHUS!

Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją przygodę z LASHUS, czy chcesz zaopatrzyć się w niezbędne produkty, zestawy LASHUS Brow and Lash Lift zostały starannie wyselekcjonowane, aby zaoferować wszystko, czego potrzebujesz do pracy!  (w tym także bezpłatną edukację).

 

LASHUS już w sprzedaży w naszym sklepie!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/* */ gtag('consent', 'default', { 'ad_storage': 'denied', 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'analytics_storage': 'denied' });
Sklep internetowy Shoper.pl