LASHUS - Poznaj metodę Lift&Fix 0
LASHUS - Poznaj metodę Lift&Fix

Czym jest lotion Lift & Fix?

LASHUS Lift & Fix Lotion to profesjonalne rozwiązanie odpowiednie do stosowania zarówno na rzęsy, jak i brwi w celu wykonania liftingu rzęs i laminacji brwi. 

 

   

 

Sposób działania: 

Zabieg LASHUS polega na uniesieniu rzęs, aby uzyskać efekt dłuższych, grubszych i bardziej widocznych rzęs. W przypadku brwi zabieg ten zmienia kształt włosków, nadając im większą elastyczność, dzięki czemu można z łatwością nadać im nowy, pożądany kształt.

 

Co sprawia, że LASHUS Lift & Fix jest najlepszy?

 • Jest bardzo delikatny dla włosków rzęs i brwi, co oznacza wyjątkowo niskie ryzyko przetrzymania produktu, co prowadzi do ich uszkodzenia.
 • Idealny dla klientek o wrażliwych oczach.
 • Formuła nie zagraża zdrowiu włosków ani rzęs.
 • Zabieg nie powoduje nadmiernego i uciążliwego odrastania włosków i rzęs po jego wykonaniu.
 • Może być stosowany zarówno na rzęsy, jak i brwi.
 • Zapewnia oszałamiające rezultaty utrzymujące się do 8 tygodni.

 

JAK STOSOWAĆ NA RZĘSY?

Przed otwarciem i nałożeniem delikatnie rozmasuj saszetkę, a po otwarciu produktu i umieszczeniu go w odpowiednim naczyniu, wymieszaj.

 1. Przyklej rzęsy do wybranego wałeczka za pomocą kleju Shield Adhesive.
 2. Nałóż Lift Lotion za pomocą czystej jednorazowej mikroszczoteczki z długą końcówką, tuż przy nasadzie górnych rzęs, zaczynając od prawej do lewej. Omijaj linię wodną oka.
 3. Upewnij się, że produkt jest pozostawiony tylko na czas podany w wytycznych LASHUS. Powinno to być 10-12 minut, w zależności od rodzaju włosków.
 4. Ostrożnie usuń Lift Lotion, wymieszaj Fix Lotion z tintem w proporcji 2:1 i nałóż na WSZYSTKIE rzęsy za pomocą czystej mikroszczoteczki z długą końcówką. Czas koloryzacji to 12 minut.


JAK STOSOWAĆ NA BRWI?

Przed otwarciem i nałożeniem delikatnie rozmasuj saszetkę, a po otwarciu produktu i umieszczeniu go w odpowiednim naczyniu, wymieszaj.

 1. Nałóż Lift Lotion za pomocą czystej mikroszczoteczki z długą końcówką na całe brwi, upewniając się, że wszystkie włoski są dobrze pokryte.
 2. Następnie nałóż folię FixFilm i pozostaw ją na zalecany czas, sprawdzając postępy co 2-3 minuty.
 3. Ostrożnie usuń Lift Lotion, a następnie nałóż Fix Lotion za pomocą czystej mikroszczoteczki z długą końcówką na całe brwi. Odczekaj zalecany czas.
 4. UWAGA: W przeciwieństwie do rzęs, lotion Fix nie powinien być mieszany z tintem do brwi ze względu na to, jak szybko następuje zabarwienie włosków kolorem.
 5. Od tego momentu brwi są gotowe do koloryzacji.

 

Czym jest nowy system FixMix?

FixMix jest wynikiem połączenia balsamu utrwalającego w proporcji 2:1 z tintem koloryzującym LASHUS, który tworzy piękny, intensywny kolor, jednocześnie umożliwiając nadanie rzęsom nowego kształtu. Metoda FixMix to skuteczny i wydajny sposób wykonywania zabiegów liftingu rzęs — skraca czas wizyty nawet o 10 minut!

System FixMix jest przeznaczony wyłącznie do liftingu rzęs.

 

Jak działa FixMix?

Produkty LASHUS zawierają nadtlenek wodoru, który jest aktywnym składnikiem balsamu Fix, który odbudowuje wiązania w rzęsach, dzięki czemu możemy nadać im nowy kształt.

 

Ile produktu znajduje się w saszetkach?

Każde opakowanie zawiera 10 saszetek Lift Lotion i 10 saszetek Fix Lotion, każda o pojemności 1,2 ml.

 

Co należy zrobić po otwarciu produktu?

Aby otworzyć saszetkę, zrób w niej dziurkę za pomocą metalowego narzędzia do liftingu rzęs. Saszetkę zaklej taśmą natychmiast po użyciu, jeśli nie zużyjesz całego produktu. Pozostały produkt możesz używać jeszcze przez 24h od otwarcia lub po wykonaniu próby uczuleniowej przez okres do 14 dni.

 

Sposób przechowywania:

Produkt należy przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła lub bezpośredniego światła słonecznego. 

 


PRODUKTY DOSTĘPNE W WYŁĄCZNEJ SPRZEDAŻY: 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/* */ gtag('consent', 'default', { 'ad_storage': 'denied', 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'analytics_storage': 'denied' });
Sklep internetowy Shoper.pl