LASHUS: Wygodna metoda stylizacji rzęs FixMix 0
LASHUS: Wygodna metoda stylizacji rzęs FixMix

Wykonujesz usługi liftingu i koloryzacji rzęs, ale chciałabyś usprawnić swoją pracę i robić to szybciej i wydajniej? Koniecznie musisz poznać autorską metodę marki LASHUS zwaną FIXMIX! 

 

Czym jest nowy system FixMix?

FixMix jest wynikiem połączenia lotionu utrwalającego w proporcji 2:1 z tintem koloryzującym LASHUS, który tworzy piękny, intensywny kolor, jednocześnie umożliwiając nadanie rzęsom nowego kształtu.

Metoda FixMix to skuteczny i wydajny sposób wykonywania zabiegów liftingu rzęs — skraca czas wizyty nawet o 10 minut!

System FixMix jest przeznaczony wyłącznie do liftingu rzęs.

 
Jak działa FixMix?

Aktywnym składnikiem lotionu LASHUS Fix jest nadtlenek wodoru. Odbudowuje on wiązania w rzęsach, nadając im nowy kształt.

 
Ile odcieni tintów ma LASHUS w swojej gamie?

LASHUS wprowadził na rynek 5 NOWYCH super intensywnych odcieni tintów koloryzujących:

  • Black
  • Dark Brown
  • Light Brown 
  • Graphite 
  • Blue Black

Gama tintów od LASHUS do profesjonalnego użytku, została zaprojektowana wyłącznie w celu zapewnienia optymalnych rezultatów w połączeniu z systemem Fix/Mix lub z samym Aktywatorem.

 

Jaki jest czas stosowania FixMix?

Czas działania lotionu liftingującego wynosi 10 minut — w przypadku normalnych/zdrowych rzęs i 12 minut — w przypadku grubych/zakręconych rzęs. Jednocześnie czas działania FixMix wynosi zawsze 12 minut, niezależnie od czasu działania Lift Lotion. Ten produkt działa wykonuje dwie rzeczy za jednym razem, więc nic dziwnego, że wymaga więcej czasu.

Jakie są proporcje mieszanki FixMix?

Stosunek FixMix wynosi 2:1. Dwie części lotionu Fix na jedną część tintu koloryzującego. Jest to łatwe do zapamiętania, ponieważ Fix ma 2 zadania do wykonania, podczas gdy tint ma tylko 1.

Czy muszę przejść na metodę FixMix?

NIE. FixMix to bardzo skuteczna metoda, mniej kroków i szybsza obsługa. Ale nie jest to obowiązkowe. Lift Lotion, Fix Lotion i później koloryzacja za pomocą tintu  nadal świetnie działa,  jeśli wolisz w ten sposób wykonać lifting rzęs.


 

PRODUKTY DOSTĘPNE W WYŁĄCZNEJ SPRZEDAŻY: 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
/* */ gtag('consent', 'default', { 'ad_storage': 'denied', 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'analytics_storage': 'denied' });
Sklep internetowy Shoper.pl