Żele budujące PLEXIGEL 0
Żele budujące PLEXIGEL

CND, światowy lider w dziedzinie profesjonalnych produktów do paznokci, przedstawia nowe, najwyższej jakości rozwiązanie do przedłużania i naprawy paznokci CND ™ PLEXIGEL. Po stworzeniu systemu lakierów hybrydowych CND ™ SHELLAC ™, który zrewolucjonizował branżę paznokci w 2010 roku, CND dzięki licznym inwestycjom w naukę i badania wprowadza nową, unikalną na skalę światową serie preparatów, dzięki którym osiągniesz wymarzony efekt. Nie ma już znaczenia w jakim stanie są Twoje paznokcie, gdyż z PLEXIGEL staną się one mocne jak nigdy dotąd.

czytaj całość »
Program partnerski Xbeauty 0

Szanowni Państwo!

 W ramach programu Państwo mają możliwość dołączyć do 1 z trzech grup klientów, którzy otrzymają zniżkę przy dokonywaniu zakupów. Oferta programu jest skierowana tylko do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Warunkiem dołączenia do programu na poziomie BUSINESS I PREMIUM jest zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika. W ramach naszego Programu partnerskiego wyróżniamy 3 grupy klientów.

czytaj całość »
YOURS: Niesamowite pyłki do zdobień 0

Pyłki do zdobień YOURS – przypominają cienie do powiek gdyż są wykonane z pigmentów kosmetycznych i w dodatku są w 100% wolne od plastiku.

Wykorzystasz je do tworzenia szybkich i łatwych i zjawiskowych zdobień.

Pyłki doskonałe współgrają z systemem lakierów hybrydowych Shellac oraz Vinylux można je mieszać także z żelem, akrylem i lakierem do paznokci.

Opcje są nieograniczone!

DODAJ: MIESZAJ: BAW SIĘ KOLOREM!

Opakowanie zawiera 90% mniej plastiku w porównaniu do istniejących produktów na rynku. Jest wykonane głównie z papieru i zawiera 4 gramy PRODUKTU.

czytaj całość »
Wyróżnij się! Poznaj wax:one 0

Wielu z nas uważa, że depilacja woskiem boli, a włosy zawsze wrastają. Jednak dzięki tej rewolucyjnej linii produktów zapominamy o tych niedogodnościach.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl